VIDEO/ Ndeshja ndaj Liverpool, Atletico pritet në mënyrë spektakolare nga tifozët

VIDEO/ Ndeshja ndaj Liverpool, Atletico pritet në mënyrë spektakolare nga tifozët

21:04, 18/02/2020

Mbrëmjen e sotme luhet sfida mes Atletico Madrid dhe Liverpool, e vlefshme për fazën e 1/8 në Champions League.

Atleticon do të kërkojnë fitoren ndaj fituesve në fuqi të këtij kompeticioni për të patur mundësinë të kalojë në raundin tjetër.

Sigurisht që do të jetë një përballje e vështirë për djemtë e Simones, por për t’i dhënë zemër lojtarëve kanë menduar tifozët e skuadrës së Atleticos, të cilët i kanë bërë një pritje të mrekullueshme ekipit të tyre.

 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco