VIDEO/ 'Alo, kush jeni?!', portieri i çmendur i përgjigjet telefonatës në derbi

VIDEO/ 'Alo, kush jeni?!', portieri i çmendur i përgjigjet telefonatës në derbi

17:08, 18/02/2020

Një episod i çuditshëm ka ndodhur në Amerikën Latine.

Portieri i ekipit Colo Colo, Matias Dituro, u ofendua nga tifozët kundërshtarë të cilët i hodhën një celular për ta goditur. Ai e mori telefonin në dorë dhe nisi të përgjigjej te telefonata, teksa më pas ia kaloi shokut të ekipit.

Ngjarja ka ndodhur në derbin mes Colo Colo dhe Universidad de Chile.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco