FOTO/ Notat e lojtarëve: Chelsea 0-2 Man United, ja më i miri dhe dështaku!

FOTO/ Notat e lojtarëve: Chelsea 0-2 Man United, ja më i miri dhe dështaku!

23:36, 17/02/2020

Manchester United ka marrë një fitore të madhe 2-0 ndaj Chelseas në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të në Premier League.

Anthony Martial dhe Harry Maguire ishin dy lojtarët që i siguruan fitoret Man Utd, me golat e shënuara  në minutat 45’ dhe 66’.

“WhoScored” ka dhënë notën më të lartë për Wan Bissaka, duke e vlerësuar si paraqitjen më të mirë.

Ja notat e lojtarëve:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco