VIDEO/ Ibrahimovic nuk i beson syve çfarë ka humbur!

VIDEO/ Ibrahimovic nuk i beson syve çfarë ka humbur!

22:34, 17/02/2020

Milani po fiton 1-0 ndaj Torinos për ndeshjen e vlefshme në Serie A.

Vitet duket se peshojnë dhe për një si Zlatan Ibrahimovic. Sulmuesi veteran kishte një mundësi të artë për të kaluar ekipin italian në avantazh të dyfishtë, por nuk ia ka dalë mbanë.

Suedezi gaboi në gjuajtje duke mos gjetur portën, por goditja e tij përfundoi jashtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco