VIDEO/ Chelsea - Man United, gol surprizë në sekondat e fundit të pjesës së parë!

VIDEO/ Chelsea - Man United, gol surprizë në sekondat e fundit të pjesës së parë!

21:48, 17/02/2020

Manchester United ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Chelseas e vlefshme për javën e 26-të në Premier League.

Në minutën e 45’ ishte Anthony Martial i cili shokon vendasit në “Stamford Bridge”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco