VIDEO/ Laçi pranë golit të barazimit, Hoxha bën heroin për Partizanin

VIDEO/ Laçi pranë golit të barazimit, Hoxha bën heroin për Partizanin

15:34, 16/02/2020

Portieri Alban Hoxha ka shpëtuar skuadrën e Partizanit nga pësimi i golit në sfdën ndaj Laçit.

Në minutën e 74’ Nuabueze goditi topin me kokë, por aty ishte gardiani i “të kuqëve’, i cili flturoi në ajër, duke shpëtuar të tijët.

Ndeshja në këto momente është 2-1 në favor të Partizanit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco