Tirana i shënon Skënderbeut, korçarët protestojnë te arbitri. Ja pamjet VIDEO

Tirana i shënon Skënderbeut, korçarët protestojnë te arbitri. Ja pamjet VIDEO

18:45, 15/02/2020

Tirana ka barazuar rezultatin 1-1 në sfidën që po luhet në “Air Albania” kundër Skënderbeut.

Në minutën e 76’ ishte Elton Cale i cili shokon skuadrën korçare duke shënuar por ky gol u kontestua shumë për mënyrën sesi nisi faulli i akorduar.

Braziliani me shpejtësi nis një goditje dënimi dhe pas kombinimit me Ngo dërgon topin në rrjetë mes protestave të korçarëve që pretendonin se sfera ishte në lëvizje.

Lojtarët e Skënderbeut protestojnë por arbitri ishte i vendosur se gjithçka ishte e rregullt.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco