VIDEO/ Haaland në superformë, talenti norvegjez shënon sërish për Dortmund

VIDEO/ Haaland në superformë, talenti norvegjez shënon sërish për Dortmund

22:21, 14/02/2020

Erling Haaland nuk di të ndalet.

Talenti norvegjez ka shënuar përsëri me fanellën e Borussia Dortmundit.

Sulmuesi norvegjez realizoi në minutën 54-të për verdhezinjtë pas një asisti të Hakimit

Kujtojmë që Dortmund po fiton me rezultatin 4-0 ndaj Frankfurt.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco