FOTO provokuese/ Messi dhe Ronaldon ‘puthen’ në ditën e Shën Valentinit

FOTO provokuese/ Messi dhe Ronaldon ‘puthen’ në ditën e Shën Valentinit

12:35, 14/02/2020

Rivaliteti ndërmjet Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos është një nga më të jashtëzakonshmet në historinë e futbollit.

Të dy lojtarët konsiderohen dy nga lojtarët më të mëdhenjtë në botë, dhe siç e dimë prej më shumë se 10 vitesh ata shpesh krahasohen me njëri-tjetrin.

Dyshja po shijon formën e mirë pasi Messi këtë sezon ka shënuar 33 gola ndërsa Ronaldo 19.

Sot në ditën e të dashuruarve, Shën Valentini, prestigjiozja “France Football” ka provokuar me një skice ku të dy lojtarët puthen me njëri-tjetrin.

E huazuar sot ajo foto e bërë nga piktorët e rrugës në Francë, tregon se edhe bota e futbollit është plot “puthje” të vërteta.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco