VIDEO/ Minuta 90-të, penallti për Juventusin

VIDEO/ Minuta 90-të, penallti për Juventusin

22:38, 13/02/2020

Po luhet në këto momente ndeshja mes Milanit dhe Juventusit, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kupës së Italisë.

Bardhezinjtë kanë arritur të barazojn në rezultati ndaj kuqezinjve. Në minutën e 90’ Ronaldo kthu në gol një penallti të fituar po nga ai vetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco