VIDEO/ Milan me 10 lojtar, Hernandez ndëshkohet me karton të kuq

VIDEO/ Milan me 10 lojtar, Hernandez ndëshkohet me karton të kuq

22:29, 13/02/2020

Futbollisti i Milanit, Theo Hernandez është ndëshkuar me karton të kuq në ndeshjen ndaj Juventusit.

Spanjolli ndërhyri ashpër ndaj Dybalas dhe për këtë u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco