VIDEO/ Gafa e Ibrahimovicit, shikoni çfarë bëri suedezi me portën bosh!

VIDEO/ Gafa e Ibrahimovicit, shikoni çfarë bëri suedezi me portën bosh!

09:02, 29/01/2020

Duket e pazakontë por Zlatan Ibrahimovic nuk ia ka dalë të shënojë gol me portën e boshatisur.

Sulmuesi suedez, megjithëse shënoi një herë në fitoren 4-2 të Milanit kundër Torinos në çerekfinale të Kupës së Italisë, ai humbi disa raste shumë të mira gjatë takimit të së martës në “San Siro”.

I futur në lojë në minutën e 65-të, Ibra pati një mundësi të artë për t’ia siguruar Milanit fitoren në kohën e rregullt dhe ta dërgojë në gjysmëfinale.

Por ai nuk ia doli të shënojë nga një distancë rreth 5 metra duke dërguar topin jashtë kuadratit të portës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco