Ja kush ishin personat që humbën jetën bashkë me Kobe Brayant dhe vajzën e tij 13-vjeçare

Ja kush ishin personat që humbën jetën bashkë me Kobe Brayant dhe vajzën e tij 13-vjeçare

23:15, 26/01/2020

Pas Kobe Brayant dhe vajzës së tij, Gianna, është mësuar se në helikopter në momentin e aksidentit fatal ishin edhe një bashkëlojtare e vajzës së Barajanit, prindi i saj, dhe piloti.

Lajmi është konfirmuar nga një zyrtar i Kalabasasit, qytetit ku ndodhi aksidenti për “NBC”.

Pra, duket se është konfirmuar zyrtarisht se nga kjo ngjarje e rëndë kanë humbur jetën 5 persona.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco