VIDEO/ Shënohet autogol befasues në Valencia - Barcelona

VIDEO/ Shënohet autogol befasues në Valencia - Barcelona

17:13, 25/01/2020

Me fillimin e pjesës së dytë Valencia ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Barcelonës e vlefshme për javën e 21-të në La Liga.

Në minutën e 48’ Jordi Alba shënoi autogol duke shokuar katalanasit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco