VIDEO/ Skënderbeu në limite, Dejvi Bregu shënon golin e fitores në minutën e 89’

VIDEO/ Skënderbeu në limite, Dejvi Bregu shënon golin e fitores në minutën e 89’

16:21, 25/01/2020

Skënderbeu ka shënuar golin e avantazhin në limitin e kohës së rregullt.

Në minutën e 89’ ishte Dejvi Bregu i cili shënon 1-0 në sfidën kundër Flamurtarit duke i dhuruar 3 pikë të arta korçareve.

Ky ishte triumfi i dytë për vitin 2020 i Skënderbeut, i cili ka parakaluar përkohësisht Vllazninë, duke hedhur vështirim nga pjesa e sipërme e renditjes.

Në sfidën e radhës korçarët do të luajnë në transfertë kundër Laç, ndërkohë që Flamurtari pret Kukësin në shtëpi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco