Arbitri i Superiores 'harron' gjykimin, shihni çfarë bën në ndeshjen e sotme

Arbitri i Superiores 'harron' gjykimin, shihni çfarë bën në ndeshjen e sotme

15:48, 25/01/2020

Laver Alla është një ndër arbitrat më me shumë ndeshje të drejtuara në Kategorinë Superiore.

Arbitri tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, para pak kohësh kur shkoi në Durrës për të nxjerrë nga rrënoja personat e ngelur aty.
Image

Alla ditën e sotme ka qenë në stadiumin “Roza Haxhiu”, ku luante Lushnja ndaj Devollit. Megjithatë arbitri nuk është aty për të vendosur drejtësi, por është në profesionin e një zjarrfikësi, të cilin ai e ushtron prej kohësh.

Në disa foto të siguruara nga “Procesi Sportiv”, shihet Alla teksa ndjek ndeshjen, por tashmë në profesionin e një zjarrfikësi.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco