Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona

Formacionet zyrtare: Valencia – Barcelona

15:34, 25/01/2020

Sot në orën 16:00, Barcelona luan ndaj Valencias në transfertë, e vlefshme për javën e e 21-të në La Liga.

Klubet kanë një diferencë prej 12 pikësh në tabelën e renditjes, mirëpo skuadra katalanase duhet të bëjë kujdes pasi Valencia do të tentojë hakmarrjen për disfatën 5-2 në Camp Nou në pjesën e parë të sezonit dhe ta përsërisë befasinë që solli në finalen e Kupës së Mbretit të sezonit të kaluar.

Më poshtë keni dhe formacionet zyrtare për të dy skuadrat.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco