VIDEO/ Përsëri Rebic, Milan kalon në avantazh

VIDEO/ Përsëri Rebic, Milan kalon në avantazh

22:23, 24/01/2020

Po luhet në këto momente ndeshja mes Brescias dhe Milanit, e vlefshme për javën e 21-të në Serie-A.

Kuqezinjtë kanë arritur të kalojnë në avantazh përballë “dallëndysheve”.

Ishte përsëri Rebic që shënoi për Milanin. Kroati përfitojë nga një rrëmujë në zonë dhe shënoi për ekipin e tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco