VIDEO/ Gafë e rëndë, porta e boshatisur por shikoni çfarë bën Ibra!

VIDEO/ Gafë e rëndë, porta e boshatisur por shikoni çfarë bën Ibra!

21:47, 24/01/2020

Zlatan Ibrahimovic kishte rastin e artë për të kaluar në avantazh Milanin në përballjen ndaj Brescias.

Suedezi ka bërë një gafë të pabesueshme nga 5 metra larg duke mos i besuar syve.

38-vjeçari ishte krejtësisht i lirë në zonë dhe nuk kishte shqetësimin e askujt, por bëri më të vështirën duke nxjerrë topin jashtë katërkëndëshit të portës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco