FOTO/ Futbollisti i Cityt blen makinë me vlerë 265 mijë paund, rojet e klubit i bllokojnë hyrjen

FOTO/ Futbollisti i Cityt blen makinë me vlerë 265 mijë paund, rojet e klubit i bllokojnë hyrjen

22:59, 23/01/2020

Johne Stones i ka bërë dhuratë vetes një makinë “Rolls Royce” me vlerë 265 mijë paund. Mirëpo kjo makinë i ka hapur probleme mbrojtësit të Cityt për të hyrë në qendrën stërvitore mëngjesin e së mërkurës. 

Image

Sipas “The Sun”, stafi i sigurisë nuk e ka njohur 25-vjeçarin dhe e ka ndaluar në hyrje për të identifikuar kush fshihej pas mjetit luksoz.

Image

Kjo procedurë shtoi trafikun dhe shokët e skuadrës që vinin më pas u nervozuan duke u rënë borive, pasi nuk e dinin se përse ishte bllokuar hyrja.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco