VIDEO/ Juventus në avantazh ndaj Romës, mos e humb golin e bukur nga Ronaldo!

VIDEO/ Juventus në avantazh ndaj Romës, mos e humb golin e bukur nga Ronaldo!

21:15, 22/01/2020

Juventusi ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Romës e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë.

Vetëm 26 minuta i mjaftuan Cristiano Ronaldos i cili depërton bukur në zonën kundërshtare dhe më pas me një gjuajtje potente mposht portierin.

Shikoni golin e bukur të portugezit:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco