FOTO/ E kërkon Roma, sulmuesi merr në Itali të dashurën seksi

FOTO/ E kërkon Roma, sulmuesi merr në Itali të dashurën seksi

20:21, 22/01/2020

Sulmuesi i Steauas së Bukureshtit, Florinel Koman, është pranë kalimit në Serinë A, në radhët e skuadrës së Romës.

Verdhekuqtë kryeqytetas mësohet se janë të gatshëm të paguajnë deri në 10 milionë euro për rumunin.

Por, së bashku me futbollistin, në Itali pritet të zbarkojë edhe e dashura e tij superseksi, Ioana.

Kjo e fundit njihet për fotot e nxehta, me të cilat provokon rregullisht në “Instagram”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco