VIDEO/ Mbi 80 metra sprint të pabesueshëm, shikoni super golin e futbollistit të Arsenalit

VIDEO/ Mbi 80 metra sprint të pabesueshëm, shikoni super golin e futbollistit të Arsenalit

22:48, 21/01/2020

Arsenal ka arritur të barazojë rezultatin në derbin ndaj Chelseat e vlefshme për javën e 24 në Premier League.

Në minutën e 63’ Shkodrani Mustafi këtë radhë bënë rolin e asistuesit, pas një goditje nga këndi, mbrojtësi shqiptar largon topin, i cili përfundon në këmbët e Martinellit.

Ky i fundit me një sprint nga mbi 80 metra le pas çdo kundërshtar gjuan dhe mposht portierin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco