VIDEO/ Penalltia e gjuajtur keq, shikoni gafën e rëndë të Ciro Immobile!

VIDEO/ Penalltia e gjuajtur keq, shikoni gafën e rëndë të Ciro Immobile!

21:25, 21/01/2020

Napoli po fiton 1-0 në përballjen ndaj Lazios e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Italisë.

Në minutën e 10’ Ciro Immobile kishte shansin e artë për të vendosur barazpeshën por italiani gaboi nga pika e bardhë e penalltisë, shkruan SYRI.net.

Ndërkohë shqiptari Elseid Hysaj është ndëshkuar me kartonin e kuq për shkak të një ndërhyrje të ashpër ndaj kundërshtarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco