Formacionet zyrtare: Chelesa - Arsenal

Formacionet zyrtare: Chelesa - Arsenal

20:57, 21/01/2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen ndërmjet Chelseat dhe Arsenalit, e vlefshme për javën e 24-t në Kategorinë Superiore.

“Blutë e Londrës” e fituan ndeshjen e parë në “Emirates” dhe në këtë mënyrë “topçinjtë” do të kërkojnë hakmarrjen.

Padyshim skuadra e Mikel Arteta është në krizë të thellë këtë sezon, teksa kjo kërkohet të shfrytëzohet nga ana e vendasve.

Takimi fillon në orën 21:15.

Më poshtë keni dhe formacionet zyrtare të të dy skuadrave.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco