VIDEO/ Puthja në buzë bëhet virale pasi zbuloi tradhtinë

VIDEO/ Puthja në buzë bëhet virale pasi zbuloi tradhtinë

20:05, 21/01/2020

Një tifoz futbolli u kap në kamera duke puthur një vajzë që kishte në krah.

Por pasi ky moment u filmua, ai duket si i zënë në faj kur e kupton që e kanë kapur ‘mat’.

Video është bërë gjatë një ndeshje mes Barcelonës dhe Delfinit në Ekuador.

Pamjet u bënë virale dhe tashmë është mësuar se Deyvi Andrade vërtet po tradhtonte partneren e tij.

Kjo është një arsye e fortë se përse nuk duhet të shkosh me dashnoren në stadium, shkruan një gazetë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco