Formacionet zyrtare, Skënderbeu – Partizani. Aktivizohen blerjet e bujshme!

Formacionet zyrtare, Skënderbeu – Partizani. Aktivizohen blerjet e bujshme!

16:20, 21/01/2020

Sot në orën 17:00 do të luhet super sfida mes Skënderbeut dhe Partizanit e vlefshme për javën e 18-të në Kategorinë Superiore.

Kjo sfidë është shumë e rëndësishme për të dyja skuadrat, ndërkaq është e sfida e parë për Sormanin në krye të Partizanit.

Trajneri italian ka nisur si titullar Feratin, që u afruar këtë merkato, ndërsa në sulm do të jetë edhe Solomon.

Nga ana tjetër Daja ka zgjedhur të nisë si titullar Eni Imamnin.

Formacionet zyrtare:

Skënderbeu: Koliçi, Meksi, Dita, Pollozhani, Imami, Taipi, Elezi, Ndeki, Gripshi, Bregu, Krasniqi.

Partizani: Hoxha, Idrizaj, Bitri, Belica, Trashi, Broja, Telushi, Ferati, Bardhi, Çinari, Solomon.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco