VIDEO/ Sulmuesi në Itali turpëron keq Etrit Berishën, shënon me finte!

VIDEO/ Sulmuesi në Itali turpëron keq Etrit Berishën, shënon me finte!

22:26, 20/01/2020

Atalanta po humb me rezultatin 2-1 në përballjen ndaj Spal-it e vlefshme për javën e 20-t në Serie A.

Josip Ilicic po kalon një formë të jashtëzakonshme këtë sezon, slloveni ka mposhtur Etrit Berishën me finte, pas një pasimi të Duvan Zapatës.

Slloveni shënoi golin e parë të takimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco