FOTO/ Federika Nargi i del në mbrojtje Matrit: 'Mbylle gojën dhe shko të ...'

FOTO/ Federika Nargi i del në mbrojtje Matrit: 'Mbylle gojën dhe shko të ...'

21:35, 20/01/2020

Bashkëshortja e sulmuesit, Alesandro Matri, Federika Nargi, ka shpërthyer ndaj një tifozi të Breshas.

Gjithçka ka ndodhur në rrjetet sociale, pas një postimi ku modelja kishte publikuar linjën e saj të veshjeve së bashku me futbollistin.

Por, dikush aty i ka thumbuar: “Ke ardhur në Bresha për të ngrënë pensionin”. E menjëhershme ka qenë edhe kundërpërgjigjja e modeles seksi: “Mbyll gojën dhe shko të punosh, atë bëj!”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco