VIDEO/ Dortmundi në disavantazh, Augsburgu shënon pas një kundërsulmi të bukur!

VIDEO/ Dortmundi në disavantazh, Augsburgu shënon pas një kundërsulmi të bukur!

16:15, 18/01/2020

Dortmundi ka gjetur vetën në disavantazh pas minutës së 34 të ndeshjes kundër Agusburgut.

Vendasit kanë shënuar pas një kundërsulmi me anë të Florian Niederlechner i asistuar nga Vargas.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco