PSG apo Barcelona? Zbulohet vendimi i Neymarit për të ardhmen

PSG apo Barcelona? Zbulohet vendimi i Neymarit për të ardhmen

15:05, 17/01/2020

Neymar është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në “Parc des Princes”.

“ESPN” raporton se ylli brazilian pritet të rinovojë kontratën me klubin e Paris Saint-Germainit pasi ai konsiderohet si një prej futbollistëve kryesorë tek skuadra kampione e Francës.

Kujtojmë që verën e kaluar Barcelona tentoi për ta kthyer brazilianin në “Camp Nou” por nuk arriti marrëveshjen me klubin nga Parisi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco