Ashley Young flet si lojtar i Interit: Hera e parë që jam...

Ashley Young flet si lojtar i Interit: Hera e parë që jam...

14:49, 17/01/2020

Ashley Young është lojtari më i ri i Interit.

Pasi ka marrë "Ok" nga Komiteti Olimpik Italian, ish-futbollisti i Manchester United, ka kryer edhe vizitat mjekësore përpara se të nënshkruajë me zikaltrit.

"ËshtĂ« hera e parĂ« qĂ« jam nĂ« Milano! ËshtĂ« vĂ«rtet njĂ« ditĂ« e bukur!", ka thĂ«nĂ« anglezi, teksa Ă«shtĂ« dukur mjaft i lumtur.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco