Blerjet për titullin kampion/ Formacioni i Interit me 5 afrimet e reja, Conte befason me sulmin!

Blerjet për titullin kampion/ Formacioni i Interit me 5 afrimet e reja, Conte befason me sulmin!

13:34, 17/01/2020

Antonio Conte kërkon të përforcojë skuadrën e Interit që pjesën e mbetur të sezonit të “luftojë” me Juventusin për titullin kampion në Serie A.

Yong, Lingard, Eriksen, Chong dhe Olivier Giroud janë 5 objektivat e mëdha të merkatos së zikaltërve, shkruan SYRI.net.

Së fundmi tabloidi britanik “The SUN” ka publikuar formacionin e mundshëm dhe nëse kryhen këto transferta atëherë Interi do të forcohet shumë.

Në sulm pritet të vijë Giroud.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco