VIDEO/ Erjona Sulejmani shfaqet topless, shikoni gjoksin e saj ‘bombastik’

VIDEO/ Erjona Sulejmani shfaqet topless, shikoni gjoksin e saj ‘bombastik’

13:14, 17/01/2020

Erjona Sulejmani po shijon ditë pushimi në plazhet ekzotike të Spanjës.

Bukuroshja nuk heziton t’i vë në plan të parë linjat e admiruara trupore gjatë videove të ndryshme që i publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, ish-bashkëshortja e Blerim Xhemailit ka publikuar në rrjetet sociale një video topless ku gjoksin "bombastik" mundohet ta mbuluar me dorë.

Shikoni videon e saj provokative:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco