FOTO/ Kjo është tifozja më seksi e Real Madridit, kujdes kur t’i shikosh…

FOTO/ Kjo është tifozja më seksi e Real Madridit, kujdes kur t’i shikosh…

12:38, 15/01/2020

Modelja paraguaneze, Mirtha Sosa ka arritur të fitojë një reputacion si tifozja më seksi e Real Madridit.

Ylli i “Playboy” poston rregullisht foto të rralla në veshjet e Los Blancos në Instagramin e saj.

Modelja u bë e njohur në sajë të fotove bombastike që publikon në rrjetet sociale.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco