FOTO/ Zbulohet blerja e parë e befasishme nga trajneri i ri i Barcelonës

FOTO/ Zbulohet blerja e parë e befasishme nga trajneri i ri i Barcelonës

08:21, 15/01/2020

Quique Seiten është i gatshëm ta realizojë përforcimin e parë si trajner i ri i Barcelonës.

Katalanasit janë shumë pranë nënshkrimit me mesfushorin, Matheus Fernandes nga Palmeiras.

Sipas asaj që raportojnë “Fox Spors”, “Globoesporte” dhe “ESPN” gjiganti katalan është pranë finalizimit të marrëveshjes për blerjen e talentit 21 vjeçar, shkruan SYRI.net.

Klubet tashmë janë në përmbyllje të negociatave për kalimin e brazilianit në Camp Nou. Ai konsiderohet si një talent i madh dhe me karakteristika të përshtatshme për lojën e Barcelonës.

Quique Setien zëvendësoi Ernesto Valverden e shkarkuar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco