Eriksen ka një lajm fantastik për Interin

Eriksen ka një lajm fantastik për Interin

12:11, 14/01/2020

Inter është gjithnjë e më afër transferimit të mesfushorit të Tottenham Hotspur, Christian Eriksen.

Gianluca di Marzio nga “Sky Sport” ka bërë të ditur se Nerazzurrët kanë marrë sinjale pozitive nga përfaqësuesit e yllit danez në lidhje me transferimin e tij në Milano.

Gjatë mesjavës, menaxheri i Eriksenit pritet të mbërrijë sërish në Itali për të sqaruar detajet e fundit me Interin para se të tentohet marrëveshja finale me Spurs.

Megjithatë, vijnë sinjale se kërkesa dhe oferta mund të përafrohen dhe Eriksen mund të transferohet tek Inter, gjatë këtij afati kalimtar të janarit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco