VIDEO/ Vllaznia në avantazh ndaj Skënderbeut, Shtubina supergol me roveshatë

VIDEO/ Vllaznia në avantazh ndaj Skënderbeut, Shtubina supergol me roveshatë

17:33, 14/12/2019

Vllaznia ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Skënderbeut e vlefshme për javën e 15-të në Kategorinë Superiore.

Në minutën e 66′ Shtubina gjen rrugën e rrjetës me një superogol. Shkodrani me roveshatë nuk i lë hapësira Koliçit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco