VIDEO/ Coutinho shënon ‘alla Messi’, mos e humb klasin e brazilianit!

VIDEO/ Coutinho shënon ‘alla Messi’, mos e humb klasin e brazilianit!

17:10, 14/12/2019

Bayerni po shkatërron 6-1 Werder Bremen-in në “Allianz Arena”

Duket se kjo është nata e ish mesfushorit të Liverpoolit dhe Barcelonës, Philippe Coutinho.

Pasi barazoi gjithçka në minutën e 45’, Coutinho shënoi për 3-1 në minutën e 63’, ndërsa golin tjetër e ka shënuar Robert Lewandowski në fund të pjesës së parë.

Coutinho shënoi gol mjaft të bukur me parabolë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco