Mbyllen pjesët e para në Superligë, Kukësi po fiton ndaj Teutës. Skënderbeu...

Mbyllen pjesët e para në Superligë, Kukësi po fiton ndaj Teutës. Skënderbeu...

17:01, 14/12/2019

Kanë përfunduar pjesët e para në dy sfidat e javës së 15-të në Kategorinë Superiore.

Kukësi po fiton me rezultatin 1-0 në përballjen ndaj Teutës. Në minutën e 31 ishte Vasil Shkurtaj i cili shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndërsa në sfidën tjetër, Skënderbeu po barazon pa gola në Korçë kundër Vllaznisë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco