VIDEO/  Mbyllet në barazim pjesa e parë, Bylis shënon një minutë nga fundit

VIDEO/ Mbyllet në barazim pjesa e parë, Bylis shënon një minutë nga fundit

13:59, 14/12/2019

Është mbyllur në barazim 1-1 pjesa e parë mes Flamurtarit dhe Bylis.

Pas golit të Sukajt në minutën e 17-të, ekipi i Ballshit ka barazuar rezultatin në minutën e 44-të.

Guindo përfitoi nga një gabim i mbrojtjes së Flamurtarit dhe e çoi topin në rrjetë

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco