VIDEO/ Flamurtari kalon në avantazh ndaj Bylisit, Sukaj shënon për vlonjatët

VIDEO/ Flamurtari kalon në avantazh ndaj Bylisit, Sukaj shënon për vlonjatët

13:31, 14/12/2019

Flamurtari ka kaluar në avantazh përballë Bylisit, ndeshje e vlefshme për javën e 15-të në Kategorinë Superior.

Në minutën e 17’ Xhevahir Sukaj godet saktë me kokë nga brenda zonës, pas një harkimi fantastik nga e majta nga ana e Ardit Hoxhajt,  duke mposhtur portierin Hidi. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco