VIDEO/ Festa në stadium e lojtarëve të Tiranës pas fitores në derbi

VIDEO/ Festa në stadium e lojtarëve të Tiranës pas fitores në derbi

21:35, 13/12/2019

Tiranës i janë dashur plot 5 vite për të fituar një derbi. Ka qenë shkurt i vitit 2014 kur patën mundur me gol të Gilbertos skuadrën e Partizanit në “Qemal Stafa”.

Në stadiumin e ri Kombëtar bardheblutë kanë fituar me rezultatin 2-1 dhe kanë hapur edhe garën për titullin kampion.

Kjo është festa e lojtarëve të Tiranës pas ndeshjes:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco