VIDEO/ E pabesueshme ç’po ndodh, gol në minutën e 91’ në Partizani - Tirana

VIDEO/ E pabesueshme ç’po ndodh, gol në minutën e 91’ në Partizani - Tirana

20:52, 13/12/2019

Klubi i Tiranë ka shtangur të gjithë në impiantin e ri “Air Albania” duke shënuar golin e avantazhit 2-1 në derbin e kryeqytetit ndaj Partizanit.

Në minutën e 91’ ishte mesfushori Kobina që mposhti portierin Alban Hoxha, shkruan SYRI.net.

Stadiumi Kombëtar "shpërtheu" në festë që përkthehet në 3 pikë për klubin bardheblu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco