VIDEO/ Reagon shpejt Arsenal, barazon rezultatin ndaj Standard Liege

VIDEO/ Reagon shpejt Arsenal, barazon rezultatin ndaj Standard Liege

20:40, 12/12/2019

Arsenal ka arritur që të barazoi shumë shpejt rezultatin në ndeshjen ndaj Standard Liege (2-2), e vlefshme për javën e fundit në fazën e grupeve të Europa Leagues.

Golat për topçinjtë u realizuan nga Lacazzette në minutën e 78 dhe tre minuta më vonë Saka, duke vendosur baraspeshën në ndeshjen ndaj Standard Liege.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco