Momenti kur Ronaldo puth në buzë vajzën e vogël, ja pamjet VIDEO

Momenti kur Ronaldo puth në buzë vajzën e vogël, ja pamjet VIDEO

18:04, 12/12/2019

Cristiano Ronaldo në profilin e tij në “Instagram” numëron 192 milionë fansa, duke u renditur futbollisti i parë me më shumë ndjekës në rrjetet sociale.

Në “Instagram”, Ronaldo poston foto e video nga ndeshjet e tij të shumta, por edhe imazhe me familjen. Madje duket se ai është një baba shumë i përkushtuar.

E një gjë të tillë e ka treguar edhe një herë përmes një video të postuar në rrjetet sociale. Aty, Cristiano shfaqet duke puthur në buzë vajzën e tij të vogël.

“Si mund të mos bie në dashuri me princeshën time të ëmbël?” shkruan futbollisti portugez krahas videos që miliona pëlqime dhe mijëra komente.

Ndërkohë kujtojmë se Ronaldo është në një lidhje dashurie me bukuroshen, Georgina Rodriguez.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco