FOTO/ UEFA publikon formacionin më të mirë të javës në Champions, ka befasi!

FOTO/ UEFA publikon formacionin më të mirë të javës në Champions, ka befasi!

16:23, 12/12/2019

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të javës së fundit për fazën e grupeve të Champions Leagues.

Atalanta ishte befasia pasi arriti që të kualifikohej në fazën me eliminim direkt. Vetëm Alisson Becker, Kylian Mbappe dhe Gabriel Jesus janë përfshirë nga emrat e mëdhenj të skuadrave.

Më poshtë është formacioni i prezantuar nga UEFA.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco