FOTO/ Zhvishet tifozja e Juventusit, seksbomba prezanton kalendarin ‘hot’

FOTO/ Zhvishet tifozja e Juventusit, seksbomba prezanton kalendarin ‘hot’

20:34, 11/12/2019

Taylor Mega e cila njihet si një tifoze e Juventusit ka prezantuar kalendarin e saj “hot” për vitin 2020.

12 foto të përzgjedhura për revistën “For Men” nga një për çdo muaj që tregojnë linjat perfekte dhe format superseksi të Taylor Mega.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco