FOTO/ Notat e lojtarëve pas ndeshjes, Inter 1-2 Barcelona. Më i miri u shpall...

FOTO/ Notat e lojtarëve pas ndeshjes, Inter 1-2 Barcelona. Më i miri u shpall...

23:40, 10/12/2019

Interi i ka thënë lamtumirë kompeticionit të Champions Leagues.

Skuadra e drejtuar nga Antonio Conte u mposhte me rezultatin 2-1 në “Giuseppe Meazza”.

Mbrojtësi i Barçës, Todibo zhvilloi një paraqitje fantastike në mbrëmjen e sotme dhe ka marrë vlerësimin më të madh (8.0)

Ndërkohë te vendasit, Biraghi së bashku me portierin Handanovic mori notën më të ulët (6.3).

Ja vlerësimet e lojtarëve:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco