VIDEO/ Kapitullon Interi, Ansu Fati kalon Barcelonën në avantazh

VIDEO/ Kapitullon Interi, Ansu Fati kalon Barcelonën në avantazh

22:48, 10/12/2019

Merr fund ëndrra e Interit për tu kualifikuar në raundin tjetër të Champions Leagues.

Në minutën e 87’ ishte Anssumane Fati i cili shënoi duke kaluar katalanasit në avantazh 2-1, shkruan SYRI.net.

17-vjeçari me golin e tij të bukur vendosi qetësinë në “Giuseppe Meazza”. Ndërkohë Dortmundi siguroi pjesëmarrjen në fazën tjetër falë fitores me rezultatin 2-1 përballë Slavia Prague.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco